عکس راضیه شاهی

راضیه شاهی

نوبت دهی اینترنتی راضیه شاهی متخصص داخلی در شهر بندرماهشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از راضیه شاهی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • بندرماهشهر، خیابان شریفی، مجتمع پزشکی امام حسن(ع)، طبقه3، واحد26
 • 09372063342
 • 0
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 157170
 • بندرماهشهر

نوبت دهی اینترنتی راضیه شاهی

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد راضیه شاهی

پزشک پرطرفدار
بیش از 82% مراجعین، راضیه شاهی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 93% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای راضیه شاهی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی راضیه شاهی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از راضیه شاهی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از راضیه شاهی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با راضیه شاهی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب راضیه شاهی به آدرس بندرماهشهر، خیابان شریفی، مجتمع پزشکی امام حسن(ع)، طبقه3، واحد26، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای راضیه شاهی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا راضیه شاهی تنها بیماران بندرماهشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه راضیه شاهی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر بندرماهشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرماهشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با راضیه شاهی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با راضیه شاهی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

راضیه شاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

راضیه شاهی در زمینه متخصص داخلی، در شهر بندرماهشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب راضیه شاهی کجاست؟

مطب راضیه شاهی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر بندرماهشهر فعالیت میکند، بندرماهشهر، خیابان شریفی، مجتمع پزشکی امام حسن(ع)، طبقه3، واحد26 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب راضیه شاهی، از طریق شماره تلفن مطب راضیه شاهی که 09372063342 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت راضیه شاهی چقدر است؟

هزینه ویزیت راضیه شاهی، متخصص داخلی، در شهر بندرماهشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل راضیه شاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب راضیه شاهی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از راضیه شاهی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به راضیه شاهی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به راضیه شاهی فعال نمیباشد.

Open Popup
X

راضیه شاهی

متخصص داخلی

نظر شما به انتخاب راضیه شاهی توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس