X
عکس دکتر یگانه مکری

دکتر یگانه مکری

نوبت دهی اینترنتی دکتر یگانه مکری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر یگانه مکری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • کرج، خیابان بهار کوچه شهید طاهری ساختمان پزشکان بهار طبقه همکف
 • 09376146057
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 90810
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر یگانه مکری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر یگانه مکری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر یگانه مکری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر یگانه مکری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر یگانه مکری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر یگانه مکری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر یگانه مکری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر یگانه مکری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر یگانه مکری به آدرس کرج، خیابان بهار کوچه شهید طاهری ساختمان پزشکان بهار طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر یگانه مکری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر یگانه مکری تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر یگانه مکری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر یگانه مکری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر یگانه مکری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر یگانه مکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر یگانه مکری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر یگانه مکری کجاست؟

مطب دکتر یگانه مکری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، خیابان بهار کوچه شهید طاهری ساختمان پزشکان بهار طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر یگانه مکری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر یگانه مکری که 09376146057 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر یگانه مکری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر یگانه مکری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر یگانه مکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر یگانه مکری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر یگانه مکری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر یگانه مکری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر یگانه مکری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس