X
عکس دکتر یونس ابراهیم زاده

دکتر یونس ابراهیم زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر یونس ابراهیم زاده متخصص جراحی زیبایی بینی ،صورت،گوش وحلق در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر یونس ابراهیم زاده نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر یونس ابراهیم زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر یونس ابراهیم زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 89% مراجعین، دکتر یونس ابراهیم زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 84% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
عالی هستن
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر یونس ابراهیم زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر یونس ابراهیم زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر یونس ابراهیم زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر یونس ابراهیم زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر یونس ابراهیم زاده به آدرس ساختمان پزشکان سینا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر یونس ابراهیم زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر یونس ابراهیم زاده تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر یونس ابراهیم زاده به عنوان یک پزشک متخصص جراحی زیبایی بینی ،صورت،گوش وحلق، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر یونس ابراهیم زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر یونس ابراهیم زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی زیبایی بینی ،صورت،گوش وحلق دریافت کنند.

دکتر یونس ابراهیم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر یونس ابراهیم زاده در زمینه متخصص جراحی زیبایی بینی ،صورت،گوش وحلق، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر یونس ابراهیم زاده کجاست؟

مطب دکتر یونس ابراهیم زاده به عنوان یک پزشک متخصص جراحی زیبایی بینی ،صورت،گوش وحلق در شهر میناب فعالیت میکند، ساختمان پزشکان سینا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر یونس ابراهیم زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر یونس ابراهیم زاده که 07642231193 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر یونس ابراهیم زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر یونس ابراهیم زاده، متخصص جراحی زیبایی بینی ،صورت،گوش وحلق، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر یونس ابراهیم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر یونس ابراهیم زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر یونس ابراهیم زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر یونس ابراهیم زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر یونس ابراهیم زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس