عکس دکتر یوسف کریمی

دکتر یوسف کریمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر یوسف کریمی متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر یوسف کریمی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، خیابان پیروزی، روبه روی خیابان یکم نیروی هوایی، جنب تامین اجتماعی، پلاک 288، طبقه اول
 • 0
 • 02177982349
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 66374
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر یوسف کریمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر یوسف کریمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر یوسف کریمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر یوسف کریمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر یوسف کریمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر یوسف کریمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر یوسف کریمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر یوسف کریمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر یوسف کریمی به آدرس تهران، خیابان پیروزی، روبه روی خیابان یکم نیروی هوایی، جنب تامین اجتماعی، پلاک 288، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر یوسف کریمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر یوسف کریمی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر یوسف کریمی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر یوسف کریمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر یوسف کریمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر یوسف کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر یوسف کریمی در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر یوسف کریمی کجاست؟

مطب دکتر یوسف کریمی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پیروزی، روبه روی خیابان یکم نیروی هوایی، جنب تامین اجتماعی، پلاک 288، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر یوسف کریمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر یوسف کریمی که 0 - 02177982349 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر یوسف کریمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر یوسف کریمی، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر یوسف کریمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر یوسف کریمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر یوسف کریمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر یوسف کریمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس