X
عکس دکتر یوسف محسن زاده

دکتر یوسف محسن زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر یوسف محسن زاده متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصصی قلب و عروق در شهر ایلام و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر یوسف محسن زاده نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • ایلام، خیابان سعدی جنوبی، کوچه رادکار، ساختمان پزشکان سعدی
 • 09223743122
 • 008433380526 ،
 • متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصصی قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 106528
 • ایلام

نوبت دهی اینترنتی دکتر یوسف محسن زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر یوسف محسن زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر یوسف محسن زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر یوسف محسن زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر یوسف محسن زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر یوسف محسن زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر یوسف محسن زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر یوسف محسن زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر یوسف محسن زاده به آدرس ایلام، خیابان سعدی جنوبی، کوچه رادکار، ساختمان پزشکان سعدی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر یوسف محسن زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر یوسف محسن زاده تنها بیماران ایلام را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر یوسف محسن زاده به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصصی قلب و عروق، در شهر ایلام مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ایلام و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر یوسف محسن زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر یوسف محسن زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصصی قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر یوسف محسن زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر یوسف محسن زاده در زمینه متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصصی قلب و عروق، در شهر ایلام فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر یوسف محسن زاده کجاست؟

مطب دکتر یوسف محسن زاده به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصصی قلب و عروق در شهر ایلام فعالیت میکند، ایلام، خیابان سعدی جنوبی، کوچه رادکار، ساختمان پزشکان سعدی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر یوسف محسن زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر یوسف محسن زاده که 09223743122 - 008433380526 ، میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر یوسف محسن زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر یوسف محسن زاده، متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصصی قلب و عروق، در شهر ایلام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف محسن زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر یوسف محسن زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر یوسف محسن زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر یوسف محسن زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر یوسف محسن زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس