عکس دکتر یوسف احمدی

دکتر یوسف احمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر یوسف احمدی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر یوسف احمدی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر یوسف احمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر یوسف احمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر یوسف احمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر یوسف احمدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر یوسف احمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر یوسف احمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر یوسف احمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر یوسف احمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر یوسف احمدی به آدرس تبریز، خیابان 17شهریور، روبروی بستنی وحید، ساختمان بهار، طبقه4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر یوسف احمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر یوسف احمدی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر یوسف احمدی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر یوسف احمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر یوسف احمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های عفونی و گرمسیری دریافت کنند.

دکتر یوسف احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر یوسف احمدی در زمینه متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر یوسف احمدی کجاست؟

مطب دکتر یوسف احمدی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان 17شهریور، روبروی بستنی وحید، ساختمان بهار، طبقه4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر یوسف احمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر یوسف احمدی که 09038936487 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر یوسف احمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر یوسف احمدی، متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر یوسف احمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر یوسف احمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر یوسف احمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر یوسف احمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس