X
عکس دکتر یلدا سهرابی

دکتر یلدا سهرابی

نوبت دهی اینترنتی دکتر یلدا سهرابی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر یلدا سهرابی نوبت بگیرید.

 • طب فیزیکی و توان بخشی
 • شیراز، بلوار زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، جنب بیست متری سینماسعدی، ساختمان پزشکان فارس، طبقه چهارم
 • 09171163468
 • 0
 • متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
 • نظام پزشکی: 123369
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر یلدا سهرابی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر یلدا سهرابی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر یلدا سهرابی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر یلدا سهرابی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر یلدا سهرابی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر یلدا سهرابی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر یلدا سهرابی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر یلدا سهرابی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر یلدا سهرابی به آدرس شیراز، بلوار زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، جنب بیست متری سینماسعدی، ساختمان پزشکان فارس، طبقه چهارم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر یلدا سهرابی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر یلدا سهرابی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر یلدا سهرابی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر یلدا سهرابی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر یلدا سهرابی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب فیزیکی و توانبخشی دریافت کنند.

دکتر یلدا سهرابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر یلدا سهرابی در زمینه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر یلدا سهرابی کجاست؟

مطب دکتر یلدا سهرابی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بلوار زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، جنب بیست متری سینماسعدی، ساختمان پزشکان فارس، طبقه چهارم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر یلدا سهرابی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر یلدا سهرابی که 09171163468 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر یلدا سهرابی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر یلدا سهرابی، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا سهرابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر یلدا سهرابی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر یلدا سهرابی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر یلدا سهرابی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر یلدا سهرابی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس