X
عکس دکتر یلدا آریان

دکتر یلدا آریان

نوبت دهی اینترنتی دکتر یلدا آریان متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر یلدا آریان نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • مشهد، احمدآباد، عارف، نبش عارف 5، ساختمان 17 طبقه دوم
 • 0
 • 05138430311
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 124982
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر یلدا آریان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر یلدا آریان

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر یلدا آریان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر یلدا آریان در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر یلدا آریان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر یلدا آریان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر یلدا آریان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر یلدا آریان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر یلدا آریان به آدرس مشهد، احمدآباد، عارف، نبش عارف 5، ساختمان 17 طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر یلدا آریان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر یلدا آریان تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر یلدا آریان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر یلدا آریان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر یلدا آریان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر یلدا آریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر یلدا آریان در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر یلدا آریان کجاست؟

مطب دکتر یلدا آریان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، احمدآباد، عارف، نبش عارف 5، ساختمان 17 طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر یلدا آریان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر یلدا آریان که 0 - 05138430311 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر یلدا آریان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر یلدا آریان، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا آریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر یلدا آریان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر یلدا آریان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر یلدا آریان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر یلدا آریان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس