X
عکس دکتر یزدان ظفری

دکتر یزدان ظفری

نوبت دهی اینترنتی دکتر یزدان ظفری متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) در شهر قزوین و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر یزدان ظفری نوبت بگیرید.

 • خون و سرطان
 • قزوین، ابتدای فردوسی جنوبی، روبه روی کوچه حمام پاک، ساختمان جهاد دانشگاهی، طبقه سوم
 • 09057569308
 • 02833231685
 • متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)
 • نظام پزشکی: 88355
 • قزوین

نوبت دهی اینترنتی دکتر یزدان ظفری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر یزدان ظفری

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر یزدان ظفری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 70% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر یزدان ظفری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر یزدان ظفری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر یزدان ظفری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر یزدان ظفری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر یزدان ظفری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر یزدان ظفری به آدرس قزوین، ابتدای فردوسی جنوبی، روبه روی کوچه حمام پاک، ساختمان جهاد دانشگاهی، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر یزدان ظفری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر یزدان ظفری تنها بیماران قزوین را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر یزدان ظفری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)، در شهر قزوین مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قزوین و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر یزدان ظفری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر یزدان ظفری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) دریافت کنند.

دکتر یزدان ظفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر یزدان ظفری در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)، در شهر قزوین فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر یزدان ظفری کجاست؟

مطب دکتر یزدان ظفری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) در شهر قزوین فعالیت میکند، قزوین، ابتدای فردوسی جنوبی، روبه روی کوچه حمام پاک، ساختمان جهاد دانشگاهی، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر یزدان ظفری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر یزدان ظفری که 09057569308 - 02833231685 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر یزدان ظفری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر یزدان ظفری، متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)، در شهر قزوین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر یزدان ظفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر یزدان ظفری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر یزدان ظفری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر یزدان ظفری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر یزدان ظفری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس