عکس دکتر یدالله محمودی

دکتر یدالله محمودی

نوبت دهی اینترنتی دکتر یدالله محمودی متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی آنژیو پلاستی، استنت، والو پلاستی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر یدالله محمودی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • شیراز بلوار چمران بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی
 • 0
 • 07136126081
 • متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی آنژیو پلاستی، استنت، والو پلاستی
 • نظام پزشکی: 93275
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر یدالله محمودی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر یدالله محمودی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر یدالله محمودی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر یدالله محمودی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر یدالله محمودی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر یدالله محمودی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر یدالله محمودی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر یدالله محمودی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر یدالله محمودی به آدرس شیراز بلوار چمران بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر یدالله محمودی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر یدالله محمودی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر یدالله محمودی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی آنژیو پلاستی، استنت، والو پلاستی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر یدالله محمودی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر یدالله محمودی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی آنژیو پلاستی، استنت، والو پلاستی دریافت کنند.

دکتر یدالله محمودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر یدالله محمودی در زمینه متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی آنژیو پلاستی، استنت، والو پلاستی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر یدالله محمودی کجاست؟

مطب دکتر یدالله محمودی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی آنژیو پلاستی، استنت، والو پلاستی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز بلوار چمران بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر یدالله محمودی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر یدالله محمودی که 0 - 07136126081 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر یدالله محمودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر یدالله محمودی، متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی آنژیو پلاستی، استنت، والو پلاستی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر یدالله محمودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر یدالله محمودی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر یدالله محمودی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر یدالله محمودی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر یدالله محمودی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس