X
عکس دکتر یحیی دادجو

دکتر یحیی دادجو

نوبت دهی اینترنتی دکتر یحیی دادجو متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصص بالون آنژیوپلاستی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر یحیی دادجو نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، خیابان ملاصدرا، بین شیخ بهایی و چمران، جنب بیمارستان بقیه الله(عج)، مجتمع پزشکان آریا، پلاک ۲۱۸، یبقه چهارم، واحد۱۵
 • 0
 • 02188622952
 • متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصص بالون آنژیوپلاستی
 • نظام پزشکی: 43685
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر یحیی دادجو

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر یحیی دادجو

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر یحیی دادجو را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر یحیی دادجو ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر یحیی دادجو، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر یحیی دادجو چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر یحیی دادجو، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر یحیی دادجو انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر یحیی دادجو به آدرس تهران، خیابان ملاصدرا، بین شیخ بهایی و چمران، جنب بیمارستان بقیه الله(عج)، مجتمع پزشکان آریا، پلاک ۲۱۸، یبقه چهارم، واحد۱۵، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر یحیی دادجو رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر یحیی دادجو تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر یحیی دادجو به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصص بالون آنژیوپلاستی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر یحیی دادجو، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر یحیی دادجو مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و فوق جراحی قلب و عروق و فلوشیپ فوق بالون آنژیوپلاستی دریافت کنند.

دکتر یحیی دادجو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر یحیی دادجو در زمینه متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصص بالون آنژیوپلاستی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر یحیی دادجو کجاست؟

مطب دکتر یحیی دادجو به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصص بالون آنژیوپلاستی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان ملاصدرا، بین شیخ بهایی و چمران، جنب بیمارستان بقیه الله(عج)، مجتمع پزشکان آریا، پلاک ۲۱۸، یبقه چهارم، واحد۱۵ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر یحیی دادجو، از طریق شماره تلفن مطب دکتر یحیی دادجو که 0 - 02188622952 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر یحیی دادجو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر یحیی دادجو، متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصص بالون آنژیوپلاستی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر یحیی دادجو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر یحیی دادجو

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر یحیی دادجو کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر یحیی دادجو امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر یحیی دادجو فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس