عکس دکتر گیو شریفی

دکتر گیو شریفی

نوبت دهی اینترنتی دکتر گیو شریفی متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر گیو شریفی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، میدان توانیر، ساختمان پزشکان طلا، طبقه ۳، واحد ۳۰
 • 0
 • 02188664964
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 76396
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر گیو شریفی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر گیو شریفی

پزشک پرطرفدار
بیش از 87% مراجعین، دکتر گیو شریفی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 87% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر گیو شریفی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر گیو شریفی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر گیو شریفی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر گیو شریفی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر گیو شریفی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر گیو شریفی به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، میدان توانیر، ساختمان پزشکان طلا، طبقه ۳، واحد ۳۰، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر گیو شریفی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر گیو شریفی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر گیو شریفی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر گیو شریفی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر گیو شریفی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر گیو شریفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر گیو شریفی در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر گیو شریفی کجاست؟

مطب دکتر گیو شریفی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، میدان توانیر، ساختمان پزشکان طلا، طبقه ۳، واحد ۳۰ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر گیو شریفی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر گیو شریفی که 0 - 02188664964 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر گیو شریفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر گیو شریفی، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر گیو شریفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر گیو شریفی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر گیو شریفی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر گیو شریفی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر گیو شریفی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس