X
عکس دکتر گیتا یزدانی

دکتر گیتا یزدانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر گیتا یزدانی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر گیتا یزدانی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز
 • 0
 • 07137435982
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 100057
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر گیتا یزدانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر گیتا یزدانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر گیتا یزدانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر گیتا یزدانی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر گیتا یزدانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر گیتا یزدانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر گیتا یزدانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر گیتا یزدانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر گیتا یزدانی به آدرس شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر گیتا یزدانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر گیتا یزدانی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر گیتا یزدانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر گیتا یزدانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر گیتا یزدانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر گیتا یزدانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر گیتا یزدانی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر گیتا یزدانی کجاست؟

مطب دکتر گیتا یزدانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر گیتا یزدانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر گیتا یزدانی که 0 - 07137435982 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر گیتا یزدانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر گیتا یزدانی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر گیتا یزدانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر گیتا یزدانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر گیتا یزدانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر گیتا یزدانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر گیتا یزدانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس