X
عکس دکتر گیتا کاشی زنوزی

دکتر گیتا کاشی زنوزی

نوبت دهی اینترنتی دکتر گیتا کاشی زنوزی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر گیتا کاشی زنوزی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تبریز، خیابان آزادی، سه راه گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه ۶
 • 0
 • 04133374162
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 95590
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر گیتا کاشی زنوزی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر گیتا کاشی زنوزی

پزشک پرطرفدار
بیش از 91% مراجعین، دکتر گیتا کاشی زنوزی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 82% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر گیتا کاشی زنوزی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر گیتا کاشی زنوزی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر گیتا کاشی زنوزی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر گیتا کاشی زنوزی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر گیتا کاشی زنوزی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر گیتا کاشی زنوزی به آدرس تبریز، خیابان آزادی، سه راه گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه ۶، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر گیتا کاشی زنوزی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر گیتا کاشی زنوزی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر گیتا کاشی زنوزی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر گیتا کاشی زنوزی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر گیتا کاشی زنوزی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر گیتا کاشی زنوزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر گیتا کاشی زنوزی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر گیتا کاشی زنوزی کجاست؟

مطب دکتر گیتا کاشی زنوزی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان آزادی، سه راه گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه ۶ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر گیتا کاشی زنوزی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر گیتا کاشی زنوزی که 0 - 04133374162 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر گیتا کاشی زنوزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر گیتا کاشی زنوزی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر گیتا کاشی زنوزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر گیتا کاشی زنوزی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر گیتا کاشی زنوزی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر گیتا کاشی زنوزی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر گیتا کاشی زنوزی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس