X
عکس دکتر گویا مددی

دکتر گویا مددی

نوبت دهی اینترنتی دکتر گویا مددی فلوشیپ نازایی و آی وی اف و متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر گویا مددی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز، خیابان زرگری، نبش کوچه 18، ساختمان مدیکال، طبقه دوم، واحد 27
 • 09173171723
 • 0
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف و متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 100195
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر گویا مددی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر گویا مددی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر گویا مددی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر گویا مددی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر گویا مددی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر گویا مددی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر گویا مددی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر گویا مددی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر گویا مددی به آدرس شیراز، خیابان زرگری، نبش کوچه 18، ساختمان مدیکال، طبقه دوم، واحد 27، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر گویا مددی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر گویا مددی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر گویا مددی به عنوان یک پزشک فلوشیپ نازایی و آی وی اف و متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر گویا مددی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر گویا مددی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فلوشیپ نازایی و آی وی اف و زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر گویا مددی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر گویا مددی در زمینه فلوشیپ نازایی و آی وی اف و متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر گویا مددی کجاست؟

مطب دکتر گویا مددی به عنوان یک پزشک فلوشیپ نازایی و آی وی اف و متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زرگری، نبش کوچه 18، ساختمان مدیکال، طبقه دوم، واحد 27 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر گویا مددی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر گویا مددی که 09173171723 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر گویا مددی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر گویا مددی، فلوشیپ نازایی و آی وی اف و متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر گویا مددی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر گویا مددی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر گویا مددی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر گویا مددی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر گویا مددی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس