عکس دکتر گلناز غلامی

دکتر گلناز غلامی

نوبت دهی اینترنتی دکتر گلناز غلامی متخصص داخلی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر گلناز غلامی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • مشهد، بلوار احمدآباد، محتشمی، نرسیده به محتشمی ۲ (نبش محتشمی ۲)، ساختمان سینوهه، طبقه دوم
 • 0
 • 05138411370
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 101516
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر گلناز غلامی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر گلناز غلامی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر گلناز غلامی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر گلناز غلامی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر گلناز غلامی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر گلناز غلامی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر گلناز غلامی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر گلناز غلامی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر گلناز غلامی به آدرس مشهد، بلوار احمدآباد، محتشمی، نرسیده به محتشمی ۲ (نبش محتشمی ۲)، ساختمان سینوهه، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر گلناز غلامی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر گلناز غلامی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر گلناز غلامی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر گلناز غلامی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر گلناز غلامی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر گلناز غلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر گلناز غلامی در زمینه متخصص داخلی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر گلناز غلامی کجاست؟

مطب دکتر گلناز غلامی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار احمدآباد، محتشمی، نرسیده به محتشمی ۲ (نبش محتشمی ۲)، ساختمان سینوهه، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر گلناز غلامی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر گلناز غلامی که 0 - 05138411370 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر گلناز غلامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر گلناز غلامی، متخصص داخلی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر گلناز غلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر گلناز غلامی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر گلناز غلامی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر گلناز غلامی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر گلناز غلامی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس