عکس دکتر گلشهر قدر قدر

دکتر گلشهر قدر قدر

نوبت دهی اینترنتی دکتر گلشهر قدر قدر متخصص کودکان و نوزادان در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر گلشهر قدر قدر نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • شیراز، قصردشت، بعد خلدبرین، نرسیده به سه راه عفیف آباد، ساختمان کیمیا، طبقه دوم واحد ۷
 • 09178705866
 • 0
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 15661
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر گلشهر قدر قدر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر گلشهر قدر قدر

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر گلشهر قدر قدر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر گلشهر قدر قدر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر گلشهر قدر قدر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر گلشهر قدر قدر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر گلشهر قدر قدر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر گلشهر قدر قدر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر گلشهر قدر قدر به آدرس شیراز، قصردشت، بعد خلدبرین، نرسیده به سه راه عفیف آباد، ساختمان کیمیا، طبقه دوم واحد ۷، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر گلشهر قدر قدر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر گلشهر قدر قدر تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر گلشهر قدر قدر به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر گلشهر قدر قدر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر گلشهر قدر قدر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر گلشهر قدر قدر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر گلشهر قدر قدر در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر گلشهر قدر قدر کجاست؟

مطب دکتر گلشهر قدر قدر به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، قصردشت، بعد خلدبرین، نرسیده به سه راه عفیف آباد، ساختمان کیمیا، طبقه دوم واحد ۷ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر گلشهر قدر قدر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر گلشهر قدر قدر که 09178705866 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر گلشهر قدر قدر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر گلشهر قدر قدر، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر گلشهر قدر قدر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر گلشهر قدر قدر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر گلشهر قدر قدر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر گلشهر قدر قدر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر گلشهر قدر قدر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس