X
عکس دکتر کیقباد قدیری

دکتر کیقباد قدیری

نوبت دهی اینترنتی دکتر کیقباد قدیری متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان در شهر کرمانشاه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کیقباد قدیری نوبت بگیرید.

 • بیماریهای عفونی و گرمسیری
 • کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان موید، برج آریا، طبقه دوم
 • 0
 • 08337213452
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان
 • نظام پزشکی: 38107
 • کرمانشاه

نوبت دهی اینترنتی دکتر کیقباد قدیری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر کیقباد قدیری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر کیقباد قدیری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر کیقباد قدیری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کیقباد قدیری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کیقباد قدیری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کیقباد قدیری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کیقباد قدیری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کیقباد قدیری به آدرس کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان موید، برج آریا، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کیقباد قدیری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کیقباد قدیری تنها بیماران کرمانشاه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کیقباد قدیری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان، در شهر کرمانشاه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمانشاه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کیقباد قدیری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کیقباد قدیری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های عفونی کودکان دریافت کنند.

دکتر کیقباد قدیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کیقباد قدیری در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان، در شهر کرمانشاه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کیقباد قدیری کجاست؟

مطب دکتر کیقباد قدیری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان در شهر کرمانشاه فعالیت میکند، کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان موید، برج آریا، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کیقباد قدیری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کیقباد قدیری که 0 - 08337213452 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کیقباد قدیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کیقباد قدیری، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان، در شهر کرمانشاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کیقباد قدیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کیقباد قدیری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر کیقباد قدیری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر کیقباد قدیری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کیقباد قدیری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس