عکس دکتر کورش هندسی

دکتر کورش هندسی

نوبت دهی اینترنتی دکتر کورش هندسی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر کرمانشاه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کورش هندسی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • کرمانشاه، چهارراه گلستان، ساختمان فرید، طبقه سوم، واحد۳۲
 • 0
 • 08338371859
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 130915
 • کرمانشاه

نوبت دهی اینترنتی دکتر کورش هندسی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر کورش هندسی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر کورش هندسی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر کورش هندسی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کورش هندسی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کورش هندسی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کورش هندسی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کورش هندسی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کورش هندسی به آدرس کرمانشاه، چهارراه گلستان، ساختمان فرید، طبقه سوم، واحد۳۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کورش هندسی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کورش هندسی تنها بیماران کرمانشاه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کورش هندسی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرمانشاه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمانشاه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کورش هندسی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کورش هندسی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر کورش هندسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کورش هندسی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرمانشاه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کورش هندسی کجاست؟

مطب دکتر کورش هندسی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر کرمانشاه فعالیت میکند، کرمانشاه، چهارراه گلستان، ساختمان فرید، طبقه سوم، واحد۳۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کورش هندسی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کورش هندسی که 0 - 08338371859 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کورش هندسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کورش هندسی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرمانشاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کورش هندسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کورش هندسی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر کورش هندسی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر کورش هندسی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کورش هندسی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس