عکس دکتر کورش راسخ

دکتر کورش راسخ

نوبت دهی اینترنتی دکتر کورش راسخ متخصص قلب و عروق در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کورش راسخ نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران - خیابان پیروزی - تقاطع اتوبان امام علی - جنب داروخانه دکتردادرس-ساختمان شکیبا-طبقه 4
 • 09108883200
 • 0
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 65698
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر کورش راسخ

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر کورش راسخ

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر کورش راسخ را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر کورش راسخ ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کورش راسخ، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کورش راسخ چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کورش راسخ، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کورش راسخ انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کورش راسخ به آدرس تهران - خیابان پیروزی - تقاطع اتوبان امام علی - جنب داروخانه دکتردادرس-ساختمان شکیبا-طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کورش راسخ رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کورش راسخ تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کورش راسخ به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کورش راسخ، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کورش راسخ مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر کورش راسخ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کورش راسخ در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کورش راسخ کجاست؟

مطب دکتر کورش راسخ به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر تهران فعالیت میکند، تهران - خیابان پیروزی - تقاطع اتوبان امام علی - جنب داروخانه دکتردادرس-ساختمان شکیبا-طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کورش راسخ، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کورش راسخ که 09108883200 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کورش راسخ چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کورش راسخ، متخصص قلب و عروق، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کورش راسخ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کورش راسخ

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر کورش راسخ کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر کورش راسخ امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کورش راسخ فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس