X
عکس دکتر کشور نقشینه

دکتر کشور نقشینه

نوبت دهی اینترنتی دکتر کشور نقشینه متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کشور نقشینه نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان پزشکان، طبقه اول
 • 0
 • 03132223891
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 13228
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر کشور نقشینه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر کشور نقشینه

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر کشور نقشینه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر کشور نقشینه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کشور نقشینه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کشور نقشینه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کشور نقشینه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کشور نقشینه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کشور نقشینه به آدرس اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان پزشکان، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کشور نقشینه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کشور نقشینه تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کشور نقشینه به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کشور نقشینه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کشور نقشینه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر کشور نقشینه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کشور نقشینه در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کشور نقشینه کجاست؟

مطب دکتر کشور نقشینه به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان پزشکان، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کشور نقشینه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کشور نقشینه که 0 - 03132223891 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کشور نقشینه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کشور نقشینه، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کشور نقشینه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کشور نقشینه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر کشور نقشینه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر کشور نقشینه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کشور نقشینه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس