عکس دکتر کریم پیسوده

دکتر کریم پیسوده

نوبت دهی اینترنتی دکتر کریم پیسوده متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی لگن و ران در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کریم پیسوده نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شریفی، پلاک 61، ساختمان پزشکان خشایار، طبقه 4
 • 0
 • 02188192699
 • متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی لگن و ران
 • نظام پزشکی: 95995
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر کریم پیسوده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر کریم پیسوده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر کریم پیسوده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر کریم پیسوده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کریم پیسوده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کریم پیسوده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کریم پیسوده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کریم پیسوده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کریم پیسوده به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شریفی، پلاک 61، ساختمان پزشکان خشایار، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کریم پیسوده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کریم پیسوده تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کریم پیسوده به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی لگن و ران، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کریم پیسوده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کریم پیسوده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی و فلوشیپ جراحی لگن و ران دریافت کنند.

دکتر کریم پیسوده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کریم پیسوده در زمینه متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی لگن و ران، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کریم پیسوده کجاست؟

مطب دکتر کریم پیسوده به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی لگن و ران در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شریفی، پلاک 61، ساختمان پزشکان خشایار، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کریم پیسوده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کریم پیسوده که 0 - 02188192699 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کریم پیسوده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کریم پیسوده، متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی لگن و ران، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کریم پیسوده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کریم پیسوده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر کریم پیسوده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر کریم پیسوده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کریم پیسوده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس