X
عکس دکتر کریم نیکخواه

دکتر کریم نیکخواه

نوبت دهی اینترنتی دکتر کریم نیکخواه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کریم نیکخواه نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • مشهد، خیابان احمداباد، خیابان قائم 18، طبقه 4
 • 0
 • 05138416655
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 21358
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر کریم نیکخواه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر کریم نیکخواه

پزشک پرطرفدار
بیش از 60% مراجعین، دکتر کریم نیکخواه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 80% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر کریم نیکخواه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کریم نیکخواه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کریم نیکخواه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کریم نیکخواه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کریم نیکخواه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کریم نیکخواه به آدرس مشهد، خیابان احمداباد، خیابان قائم 18، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کریم نیکخواه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کریم نیکخواه تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کریم نیکخواه به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کریم نیکخواه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کریم نیکخواه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر کریم نیکخواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کریم نیکخواه در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کریم نیکخواه کجاست؟

مطب دکتر کریم نیکخواه به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان احمداباد، خیابان قائم 18، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کریم نیکخواه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کریم نیکخواه که 0 - 05138416655 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کریم نیکخواه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کریم نیکخواه، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کریم نیکخواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کریم نیکخواه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر کریم نیکخواه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر کریم نیکخواه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کریم نیکخواه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس