X
عکس دکتر کرم جعفری

دکتر کرم جعفری

نوبت دهی اینترنتی دکتر کرم جعفری متخصص کودکان و نوزادان در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کرم جعفری نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر کرم جعفری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر کرم جعفری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر کرم جعفری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر کرم جعفری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کرم جعفری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کرم جعفری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کرم جعفری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کرم جعفری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کرم جعفری به آدرس اصفهان، خانه اصفهان، میدان گلها(۵ طبقه)، جنب بانک صادرات، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کرم جعفری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کرم جعفری تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کرم جعفری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کرم جعفری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کرم جعفری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر کرم جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کرم جعفری در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کرم جعفری کجاست؟

مطب دکتر کرم جعفری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خانه اصفهان، میدان گلها(۵ طبقه)، جنب بانک صادرات واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کرم جعفری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کرم جعفری که 0 - 03134404074 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کرم جعفری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کرم جعفری، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کرم جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کرم جعفری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر کرم جعفری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر کرم جعفری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کرم جعفری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس