X
عکس دکتر کامیار شاطری

دکتر کامیار شاطری

نوبت دهی اینترنتی دکتر کامیار شاطری پزشک دندان پزشک در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کامیار شاطری نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • تهران، گیشا، بین خیابان 29 و 31، درب حیاط
 • 0
 • 02188243930
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 55782
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر کامیار شاطری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر کامیار شاطری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر کامیار شاطری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر کامیار شاطری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کامیار شاطری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کامیار شاطری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کامیار شاطری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کامیار شاطری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کامیار شاطری به آدرس تهران، گیشا، بین خیابان 29 و 31، درب حیاط، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کامیار شاطری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کامیار شاطری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کامیار شاطری به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کامیار شاطری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کامیار شاطری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر کامیار شاطری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کامیار شاطری در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کامیار شاطری کجاست؟

مطب دکتر کامیار شاطری به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، گیشا، بین خیابان 29 و 31، درب حیاط واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کامیار شاطری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کامیار شاطری که 0 - 02188243930 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کامیار شاطری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کامیار شاطری، پزشک دندان پزشک، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کامیار شاطری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کامیار شاطری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر کامیار شاطری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر کامیار شاطری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کامیار شاطری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس