X
عکس دکتر کامیار خوشابی

دکتر کامیار خوشابی

نوبت دهی اینترنتی دکتر کامیار خوشابی جراح و متخصص ارتوپدی(شکست و بست) در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کامیار خوشابی نوبت بگیرید.

  • ارتوپد
  • کلینیک خلیج فارس
  • 09045888578
  • جراح و متخصص ارتوپدی(شکست و بست)
  • نظام پزشکی: 1111
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر کامیار خوشابی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر کامیار خوشابی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر کامیار خوشابی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 93% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر کامیار خوشابی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کامیار خوشابی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کامیار خوشابی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کامیار خوشابی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کامیار خوشابی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کامیار خوشابی به آدرس کلینیک خلیج فارس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کامیار خوشابی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کامیار خوشابی تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کامیار خوشابی به عنوان یک پزشک جراح و متخصص ارتوپدی(شکست و بست)، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کامیار خوشابی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کامیار خوشابی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراح و ارتوپدی(شکست و بست) دریافت کنند.

دکتر کامیار خوشابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کامیار خوشابی در زمینه جراح و متخصص ارتوپدی(شکست و بست)، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کامیار خوشابی کجاست؟

مطب دکتر کامیار خوشابی به عنوان یک پزشک جراح و متخصص ارتوپدی(شکست و بست) در شهر میناب فعالیت میکند، کلینیک خلیج فارس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کامیار خوشابی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کامیار خوشابی که 09045888578 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کامیار خوشابی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کامیار خوشابی، جراح و متخصص ارتوپدی(شکست و بست)، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کامیار خوشابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کامیار خوشابی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر کامیار خوشابی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر کامیار خوشابی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کامیار خوشابی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس