X
عکس دکتر کامیار اکرمی

دکتر کامیار اکرمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر کامیار اکرمی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کامیار اکرمی نوبت بگیرید.

 • طب فیزیکی و توان بخشی
 • بزرگراه جلال آل احمد، نرسیده به تقاطع بزرگراه چمران، زیر پل گیشا، کوی پروانه، ساختمان پزشکان چمران، پلاک 4، طبقه 3، واحد 24
 • 0
 • 02188638853
 • متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
 • نظام پزشکی: 33316
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر کامیار اکرمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر کامیار اکرمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر کامیار اکرمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر کامیار اکرمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کامیار اکرمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کامیار اکرمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کامیار اکرمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کامیار اکرمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کامیار اکرمی به آدرس بزرگراه جلال آل احمد، نرسیده به تقاطع بزرگراه چمران، زیر پل گیشا، کوی پروانه، ساختمان پزشکان چمران، پلاک 4، طبقه 3، واحد 24، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کامیار اکرمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کامیار اکرمی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کامیار اکرمی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کامیار اکرمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کامیار اکرمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب فیزیکی و توانبخشی دریافت کنند.

دکتر کامیار اکرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کامیار اکرمی در زمینه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کامیار اکرمی کجاست؟

مطب دکتر کامیار اکرمی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر تهران فعالیت میکند، بزرگراه جلال آل احمد، نرسیده به تقاطع بزرگراه چمران، زیر پل گیشا، کوی پروانه، ساختمان پزشکان چمران، پلاک 4، طبقه 3، واحد 24 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کامیار اکرمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کامیار اکرمی که 0 - 02188638853 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کامیار اکرمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کامیار اکرمی، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کامیار اکرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کامیار اکرمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر کامیار اکرمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر کامیار اکرمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کامیار اکرمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس