عکس دکتر کامران آزما

دکتر کامران آزما

نوبت دهی اینترنتی دکتر کامران آزما متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کامران آزما نوبت بگیرید.

 • طب فیزیکی و توان بخشی
 • تهران، ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بلوار بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه ۵، واحد ۵۰۲
 • 0
 • 02186081671
 • متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
 • نظام پزشکی: 38910
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر کامران آزما

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر کامران آزما

پزشک پرطرفدار
بیش از 96% مراجعین، دکتر کامران آزما را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 98% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر کامران آزما ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کامران آزما، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کامران آزما چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کامران آزما، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کامران آزما انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کامران آزما به آدرس تهران، ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بلوار بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه ۵، واحد ۵۰۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کامران آزما رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کامران آزما تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کامران آزما به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کامران آزما، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کامران آزما مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب فیزیکی و توانبخشی دریافت کنند.

دکتر کامران آزما در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کامران آزما در زمینه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کامران آزما کجاست؟

مطب دکتر کامران آزما به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بلوار بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه ۵، واحد ۵۰۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کامران آزما، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کامران آزما که 0 - 02186081671 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کامران آزما چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کامران آزما، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کامران آزما می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کامران آزما

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر کامران آزما کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر کامران آزما امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کامران آزما فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس