عکس دکتر کامبیز پرآذران

دکتر کامبیز پرآذران

نوبت دهی اینترنتی دکتر کامبیز پرآذران متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کامبیز پرآذران نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، پاسداران، بوستان نهم (شهید جعفری) پلاک 121، ساختمان پزشکان مهرگان، طبقه 5، واحد 121
 • 09031882502
 • 0
 • متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 97706
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر کامبیز پرآذران

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر کامبیز پرآذران

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر کامبیز پرآذران را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر کامبیز پرآذران ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کامبیز پرآذران، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کامبیز پرآذران چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کامبیز پرآذران، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کامبیز پرآذران انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کامبیز پرآذران به آدرس تهران، پاسداران، بوستان نهم (شهید جعفری) پلاک 121، ساختمان پزشکان مهرگان، طبقه 5، واحد 121، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کامبیز پرآذران رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کامبیز پرآذران تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کامبیز پرآذران به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کامبیز پرآذران، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کامبیز پرآذران مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق فوق قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر کامبیز پرآذران در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کامبیز پرآذران در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کامبیز پرآذران کجاست؟

مطب دکتر کامبیز پرآذران به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، پاسداران، بوستان نهم (شهید جعفری) پلاک 121، ساختمان پزشکان مهرگان، طبقه 5، واحد 121 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کامبیز پرآذران، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کامبیز پرآذران که 09031882502 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کامبیز پرآذران چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کامبیز پرآذران، متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز پرآذران می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کامبیز پرآذران

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر کامبیز پرآذران کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر کامبیز پرآذران امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کامبیز پرآذران فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس