عکس دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی

دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی متخصص داخلی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • تهران، شهران، پایین تر از فلکه اول، تقاطع کوهسار و آبشناسان، ساختمان پزشکان سبز، واحد 8
 • 0
 • 02144329165
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 96919
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی به آدرس تهران، شهران، پایین تر از فلکه اول، تقاطع کوهسار و آبشناسان، ساختمان پزشکان سبز، واحد 8، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی در زمینه متخصص داخلی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی کجاست؟

مطب دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، شهران، پایین تر از فلکه اول، تقاطع کوهسار و آبشناسان، ساختمان پزشکان سبز، واحد 8 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی که 0 - 02144329165 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی، متخصص داخلی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس