عکس دکتر کامبیز قاسمی

دکتر کامبیز قاسمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر کامبیز قاسمی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص کلیه کودکان و نوجوانان در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کامبیز قاسمی نوبت بگیرید.

  • کودکان
  • چهارراه مرادی ، ساختمان پارسیان ، طبقه ۲
  • 07632224091
  • متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص کلیه کودکان و نوجوانان
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر کامبیز قاسمی

در حال دریافت اطلاعات...

ساعت دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

ادامه
X
توضیحات مطب حتما خوانده شود!

ساعت دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

نظر بیماران در مورد دکتر کامبیز قاسمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 92% مراجعین، دکتر کامبیز قاسمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 87% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر کامبیز قاسمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کامبیز قاسمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کامبیز قاسمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کامبیز قاسمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کامبیز قاسمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کامبیز قاسمی به آدرس چهارراه مرادی ، ساختمان پارسیان ، طبقه ۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کامبیز قاسمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کامبیز قاسمی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کامبیز قاسمی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص کلیه کودکان و نوجوانان، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کامبیز قاسمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کامبیز قاسمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان فوق تخصص کلیه کودکان و نوجوانان دریافت کنند.

دکتر کامبیز قاسمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کامبیز قاسمی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص کلیه کودکان و نوجوانان، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کامبیز قاسمی کجاست؟

مطب دکتر کامبیز قاسمی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص کلیه کودکان و نوجوانان در شهر بندرعباس فعالیت میکند، چهارراه مرادی ، ساختمان پارسیان ، طبقه ۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کامبیز قاسمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کامبیز قاسمی که 07632224091 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کامبیز قاسمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کامبیز قاسمی، متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص کلیه کودکان و نوجوانان، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز قاسمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کامبیز قاسمی

در حال حاضر شرایط مطب دکتر کامبیز قاسمی به شرح زیر میباشد

ساعت دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

ارسال آزمایش به دکتر کامبیز قاسمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کامبیز قاسمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس