عکس دکتر کاظم صدیقی

دکتر کاظم صدیقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر کاظم صدیقی متخصص بیماری های عفونی_داخلی در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کاظم صدیقی نوبت بگیرید.

  • عفونی
  • درمانگاه شهید بهشتی(اورژانس قدیم)
  • 09308541166
  • متخصص بیماری های عفونی_داخلی
  • نظام پزشکی: 63240
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر کاظم صدیقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر کاظم صدیقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 91% مراجعین، دکتر کاظم صدیقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 84% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر کاظم صدیقی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کاظم صدیقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کاظم صدیقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کاظم صدیقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کاظم صدیقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کاظم صدیقی به آدرس درمانگاه شهید بهشتی(اورژانس قدیم)، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کاظم صدیقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کاظم صدیقی تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کاظم صدیقی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی_داخلی، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کاظم صدیقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کاظم صدیقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های عفونی_داخلی دریافت کنند.

دکتر کاظم صدیقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کاظم صدیقی در زمینه متخصص بیماری های عفونی_داخلی، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کاظم صدیقی کجاست؟

مطب دکتر کاظم صدیقی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی_داخلی در شهر میناب فعالیت میکند، درمانگاه شهید بهشتی(اورژانس قدیم) واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کاظم صدیقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کاظم صدیقی که 09308541166 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کاظم صدیقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کاظم صدیقی، متخصص بیماری های عفونی_داخلی، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کاظم صدیقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کاظم صدیقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر کاظم صدیقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر کاظم صدیقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کاظم صدیقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس