X
عکس دکتر ژیلا درفشان

دکتر ژیلا درفشان

نوبت دهی اینترنتی دکتر ژیلا درفشان متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق و قلب و عروق در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ژیلا درفشان نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 4، ساختمان 88، طبقه سوم
 • 0
 • 07136473154
 • متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق و قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 64837
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر ژیلا درفشان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ژیلا درفشان

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر ژیلا درفشان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر ژیلا درفشان در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ژیلا درفشان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ژیلا درفشان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ژیلا درفشان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ژیلا درفشان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ژیلا درفشان به آدرس شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 4، ساختمان 88، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ژیلا درفشان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ژیلا درفشان تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ژیلا درفشان به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق و قلب و عروق، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ژیلا درفشان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ژیلا درفشان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق فوق قلب و عروق و قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر ژیلا درفشان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ژیلا درفشان در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق و قلب و عروق، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ژیلا درفشان کجاست؟

مطب دکتر ژیلا درفشان به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق و قلب و عروق در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 4، ساختمان 88، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ژیلا درفشان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ژیلا درفشان که 0 - 07136473154 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ژیلا درفشان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ژیلا درفشان، متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق و قلب و عروق، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ژیلا درفشان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ژیلا درفشان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ژیلا درفشان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ژیلا درفشان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ژیلا درفشان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس