عکس دکتر پیمان خزاعی

دکتر پیمان خزاعی

نوبت دهی اینترنتی دکتر پیمان خزاعی متخصص چشم پزشکی در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر پیمان خزاعی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • اهواز، خیابان نادری، بین خوانساری و موسوی، مجتمع پزشکی بزرگ نادری، طبقه سوم، واحد ۱۱۹
 • 0
 • 06132231294
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 151413
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر پیمان خزاعی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر پیمان خزاعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر پیمان خزاعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر پیمان خزاعی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر پیمان خزاعی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر پیمان خزاعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر پیمان خزاعی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر پیمان خزاعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر پیمان خزاعی به آدرس اهواز، خیابان نادری، بین خوانساری و موسوی، مجتمع پزشکی بزرگ نادری، طبقه سوم، واحد ۱۱۹، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر پیمان خزاعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر پیمان خزاعی تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر پیمان خزاعی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر پیمان خزاعی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر پیمان خزاعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر پیمان خزاعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر پیمان خزاعی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر پیمان خزاعی کجاست؟

مطب دکتر پیمان خزاعی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، خیابان نادری، بین خوانساری و موسوی، مجتمع پزشکی بزرگ نادری، طبقه سوم، واحد ۱۱۹ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر پیمان خزاعی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر پیمان خزاعی که 0 - 06132231294 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر پیمان خزاعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پیمان خزاعی، متخصص چشم پزشکی، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان خزاعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر پیمان خزاعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر پیمان خزاعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر پیمان خزاعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر پیمان خزاعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس