X
عکس دکتر پیام اسدی

دکتر پیام اسدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر پیام اسدی متخصص ارتوپدی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر پیام اسدی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان کاشانی، بلوار اباذر، خیابان محبعلی، روبه روی درب شرقی بیمارستان پیامبران
 • 0
 • 09120721642
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 93304
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر پیام اسدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر پیام اسدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر پیام اسدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر پیام اسدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر پیام اسدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر پیام اسدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر پیام اسدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر پیام اسدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر پیام اسدی به آدرس تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان کاشانی، بلوار اباذر، خیابان محبعلی، روبه روی درب شرقی بیمارستان پیامبران، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر پیام اسدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر پیام اسدی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر پیام اسدی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر پیام اسدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر پیام اسدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر پیام اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر پیام اسدی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر پیام اسدی کجاست؟

مطب دکتر پیام اسدی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان کاشانی، بلوار اباذر، خیابان محبعلی، روبه روی درب شرقی بیمارستان پیامبران واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر پیام اسدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر پیام اسدی که 0 - 09120721642 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر پیام اسدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پیام اسدی، متخصص ارتوپدی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر پیام اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر پیام اسدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر پیام اسدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر پیام اسدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر پیام اسدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس