عکس دکتر پگاه گودرزی

دکتر پگاه گودرزی

نوبت دهی اینترنتی دکتر پگاه گودرزی دکترای روانشناسی و دکترای روانشناسی سلامت در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر پگاه گودرزی نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • تهران، سعادت اباد، سرو غربی، نبش بخشایش، ساختمان سرو، پلاک ۳۰، واحد ۱۰
 • 0
 • 02126740351
 • دکترای روانشناسی و دکترای روانشناسی سلامت
 • نظام پزشکی: 36411
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر پگاه گودرزی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر پگاه گودرزی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر پگاه گودرزی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر پگاه گودرزی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر پگاه گودرزی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر پگاه گودرزی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر پگاه گودرزی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر پگاه گودرزی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر پگاه گودرزی به آدرس تهران، سعادت اباد، سرو غربی، نبش بخشایش، ساختمان سرو، پلاک ۳۰، واحد ۱۰، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر پگاه گودرزی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر پگاه گودرزی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر پگاه گودرزی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی و دکترای روانشناسی سلامت، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر پگاه گودرزی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر پگاه گودرزی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی و دکترای روانشناسی سلامت دریافت کنند.

دکتر پگاه گودرزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر پگاه گودرزی در زمینه دکترای روانشناسی و دکترای روانشناسی سلامت، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر پگاه گودرزی کجاست؟

مطب دکتر پگاه گودرزی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی و دکترای روانشناسی سلامت در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، سعادت اباد، سرو غربی، نبش بخشایش، ساختمان سرو، پلاک ۳۰، واحد ۱۰ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر پگاه گودرزی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر پگاه گودرزی که 0 - 02126740351 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر پگاه گودرزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پگاه گودرزی، دکترای روانشناسی و دکترای روانشناسی سلامت، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر پگاه گودرزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر پگاه گودرزی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر پگاه گودرزی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر پگاه گودرزی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر پگاه گودرزی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس