X
عکس دکتر پژمان مرادی

دکتر پژمان مرادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر پژمان مرادی جراح و متخصص ارتوپد در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر پژمان مرادی نوبت بگیرید.

  • ارتوپد
  • کلینیک خلیج فارس، روبروی میناب مال
  • 07642231196
  • جراح و متخصص ارتوپد
  • نظام پزشکی: 99034
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر پژمان مرادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر پژمان مرادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 79% مراجعین، دکتر پژمان مرادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر پژمان مرادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر پژمان مرادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر پژمان مرادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر پژمان مرادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر پژمان مرادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر پژمان مرادی به آدرس کلینیک خلیج فارس، روبروی میناب مال، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر پژمان مرادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر پژمان مرادی تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر پژمان مرادی به عنوان یک پزشک جراح و متخصص ارتوپد، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر پژمان مرادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر پژمان مرادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراح و ارتوپد دریافت کنند.

دکتر پژمان مرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر پژمان مرادی در زمینه جراح و متخصص ارتوپد، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر پژمان مرادی کجاست؟

مطب دکتر پژمان مرادی به عنوان یک پزشک جراح و متخصص ارتوپد در شهر میناب فعالیت میکند، کلینیک خلیج فارس، روبروی میناب مال واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر پژمان مرادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر پژمان مرادی که 07642231196 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر پژمان مرادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پژمان مرادی، جراح و متخصص ارتوپد، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر پژمان مرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر پژمان مرادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر پژمان مرادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر پژمان مرادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر پژمان مرادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس