عکس دکتر پژمان علوی نژاد

دکتر پژمان علوی نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر پژمان علوی نژاد متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر پژمان علوی نژاد نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • اهواز، کیانپارس، خیابان آبان غربی، مجتمع پزشکی آبان، طبقه 11
 • 0
 • 06133369380
 • متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • نظام پزشکی: 69387
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر پژمان علوی نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر پژمان علوی نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 87% مراجعین، دکتر پژمان علوی نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 53% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر پژمان علوی نژاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر پژمان علوی نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر پژمان علوی نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر پژمان علوی نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر پژمان علوی نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر پژمان علوی نژاد به آدرس اهواز، کیانپارس، خیابان آبان غربی، مجتمع پزشکی آبان، طبقه 11، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر پژمان علوی نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر پژمان علوی نژاد تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر پژمان علوی نژاد به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر پژمان علوی نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر پژمان علوی نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق گوارش و کبد بزرگسالان دریافت کنند.

دکتر پژمان علوی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر پژمان علوی نژاد در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر پژمان علوی نژاد کجاست؟

مطب دکتر پژمان علوی نژاد به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، کیانپارس، خیابان آبان غربی، مجتمع پزشکی آبان، طبقه 11 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر پژمان علوی نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر پژمان علوی نژاد که 0 - 06133369380 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر پژمان علوی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پژمان علوی نژاد، متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر پژمان علوی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر پژمان علوی نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر پژمان علوی نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر پژمان علوی نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر پژمان علوی نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس