X
عکس دکتر پوران سمرقندی

دکتر پوران سمرقندی

نوبت دهی اینترنتی دکتر پوران سمرقندی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر پوران سمرقندی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، خیابان پیروزی، روبه روی بیمارستان فجر، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه پنجم
 • 0
 • 02133305051
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 39652
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر پوران سمرقندی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر پوران سمرقندی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر پوران سمرقندی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر پوران سمرقندی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر پوران سمرقندی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر پوران سمرقندی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر پوران سمرقندی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر پوران سمرقندی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر پوران سمرقندی به آدرس تهران، خیابان پیروزی، روبه روی بیمارستان فجر، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه پنجم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر پوران سمرقندی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر پوران سمرقندی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر پوران سمرقندی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر پوران سمرقندی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر پوران سمرقندی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر پوران سمرقندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر پوران سمرقندی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر پوران سمرقندی کجاست؟

مطب دکتر پوران سمرقندی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پیروزی، روبه روی بیمارستان فجر، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه پنجم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر پوران سمرقندی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر پوران سمرقندی که 0 - 02133305051 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر پوران سمرقندی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پوران سمرقندی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر پوران سمرقندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر پوران سمرقندی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر پوران سمرقندی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر پوران سمرقندی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر پوران سمرقندی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس