X
عکس دکتر پریوش سپهری

دکتر پریوش سپهری

نوبت دهی اینترنتی دکتر پریوش سپهری متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر پریوش سپهری نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • تهران، منطقه8، نارمک، پایین تر از هفت حوض، پشت داروخانه آیت، ساختمان لادن، طبقه سوم
 • 0
 • 02177941168
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 30535
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر پریوش سپهری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر پریوش سپهری

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر پریوش سپهری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر پریوش سپهری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر پریوش سپهری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر پریوش سپهری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر پریوش سپهری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر پریوش سپهری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر پریوش سپهری به آدرس تهران، منطقه8، نارمک، پایین تر از هفت حوض، پشت داروخانه آیت، ساختمان لادن، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر پریوش سپهری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر پریوش سپهری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر پریوش سپهری به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر پریوش سپهری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر پریوش سپهری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر پریوش سپهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر پریوش سپهری در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر پریوش سپهری کجاست؟

مطب دکتر پریوش سپهری به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، منطقه8، نارمک، پایین تر از هفت حوض، پشت داروخانه آیت، ساختمان لادن، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر پریوش سپهری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر پریوش سپهری که 0 - 02177941168 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر پریوش سپهری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پریوش سپهری، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر پریوش سپهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر پریوش سپهری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر پریوش سپهری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر پریوش سپهری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر پریوش سپهری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس