X
عکس دکتر پریناز طبیبیان

دکتر پریناز طبیبیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر پریناز طبیبیان پزشک دندان پزشک و دندانپزشکی متخصصی کودکان و نوجوانان در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر پریناز طبیبیان نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • اصفهان، دروازه شیراز، بلوار دانشگاه، ساختمان پردیس، طبقه اول، واحد 116
 • 09389621123
 • 03195019832
 • پزشک دندان پزشک و دندانپزشکی متخصصی کودکان و نوجوانان
 • نظام پزشکی: 98401
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر پریناز طبیبیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر پریناز طبیبیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر پریناز طبیبیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر پریناز طبیبیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر پریناز طبیبیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر پریناز طبیبیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر پریناز طبیبیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر پریناز طبیبیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر پریناز طبیبیان به آدرس اصفهان، دروازه شیراز، بلوار دانشگاه، ساختمان پردیس، طبقه اول، واحد 116، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر پریناز طبیبیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر پریناز طبیبیان تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر پریناز طبیبیان به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک و دندانپزشکی متخصصی کودکان و نوجوانان، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر پریناز طبیبیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر پریناز طبیبیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک و دندانپزشکی متخصصی کودکان و نوجوانان دریافت کنند.

دکتر پریناز طبیبیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر پریناز طبیبیان در زمینه پزشک دندان پزشک و دندانپزشکی متخصصی کودکان و نوجوانان، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر پریناز طبیبیان کجاست؟

مطب دکتر پریناز طبیبیان به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک و دندانپزشکی متخصصی کودکان و نوجوانان در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، دروازه شیراز، بلوار دانشگاه، ساختمان پردیس، طبقه اول، واحد 116 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر پریناز طبیبیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر پریناز طبیبیان که 09389621123 - 03195019832 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر پریناز طبیبیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پریناز طبیبیان، پزشک دندان پزشک و دندانپزشکی متخصصی کودکان و نوجوانان، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر پریناز طبیبیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر پریناز طبیبیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر پریناز طبیبیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر پریناز طبیبیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر پریناز طبیبیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس