عکس دکتر پریسا مرادپور

دکتر پریسا مرادپور

نوبت دهی اینترنتی دکتر پریسا مرادپور دکترای شنوایی سنجی در شهر ساوه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر پریسا مرادپور نوبت بگیرید.

 • ادیولوژی(شنوایی سنجی)
 • ساوه، خیابان امام، کوچه صالحی، ساختمان عماد، طبقه دوم، واحد 5، شنوایی سنجی و سمعک نجوا
 • 0
 • 08642200226
 • دکترای شنوایی سنجی
 • نظام پزشکی: 2288
 • ساوه

نوبت دهی اینترنتی دکتر پریسا مرادپور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر پریسا مرادپور

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر پریسا مرادپور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 83% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر پریسا مرادپور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر پریسا مرادپور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر پریسا مرادپور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر پریسا مرادپور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر پریسا مرادپور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر پریسا مرادپور به آدرس ساوه، خیابان امام، کوچه صالحی، ساختمان عماد، طبقه دوم، واحد 5، شنوایی سنجی و سمعک نجوا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر پریسا مرادپور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر پریسا مرادپور تنها بیماران ساوه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر پریسا مرادپور به عنوان یک پزشک دکترای شنوایی سنجی، در شهر ساوه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ساوه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر پریسا مرادپور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر پریسا مرادپور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای شنوایی سنجی دریافت کنند.

دکتر پریسا مرادپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر پریسا مرادپور در زمینه دکترای شنوایی سنجی، در شهر ساوه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر پریسا مرادپور کجاست؟

مطب دکتر پریسا مرادپور به عنوان یک پزشک دکترای شنوایی سنجی در شهر ساوه فعالیت میکند، ساوه، خیابان امام، کوچه صالحی، ساختمان عماد، طبقه دوم، واحد 5، شنوایی سنجی و سمعک نجوا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر پریسا مرادپور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر پریسا مرادپور که 0 - 08642200226 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر پریسا مرادپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پریسا مرادپور، دکترای شنوایی سنجی، در شهر ساوه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا مرادپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر پریسا مرادپور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر پریسا مرادپور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر پریسا مرادپور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر پریسا مرادپور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس