عکس دکتر پریسا حبیب اله زاده

دکتر پریسا حبیب اله زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر پریسا حبیب اله زاده متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر پریسا حبیب اله زاده نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تبریز، خیابا ن17 شهریور جدید، مابین تقاطع طالقانی و شریعتی، جنب آزمایشگاه دی، برج امپراطور، طبقه اول
 • 0
 • 04135538262
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 46784
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر پریسا حبیب اله زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر پریسا حبیب اله زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر پریسا حبیب اله زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر پریسا حبیب اله زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر پریسا حبیب اله زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر پریسا حبیب اله زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر پریسا حبیب اله زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر پریسا حبیب اله زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر پریسا حبیب اله زاده به آدرس تبریز، خیابا ن17 شهریور جدید، مابین تقاطع طالقانی و شریعتی، جنب آزمایشگاه دی، برج امپراطور، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر پریسا حبیب اله زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر پریسا حبیب اله زاده تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر پریسا حبیب اله زاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر پریسا حبیب اله زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر پریسا حبیب اله زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر پریسا حبیب اله زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر پریسا حبیب اله زاده در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر پریسا حبیب اله زاده کجاست؟

مطب دکتر پریسا حبیب اله زاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابا ن17 شهریور جدید، مابین تقاطع طالقانی و شریعتی، جنب آزمایشگاه دی، برج امپراطور، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر پریسا حبیب اله زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر پریسا حبیب اله زاده که 0 - 04135538262 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر پریسا حبیب اله زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پریسا حبیب اله زاده، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا حبیب اله زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر پریسا حبیب اله زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر پریسا حبیب اله زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر پریسا حبیب اله زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر پریسا حبیب اله زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس