عکس دکتر پروین دخت حیدری

دکتر پروین دخت حیدری

نوبت دهی اینترنتی دکتر پروین دخت حیدری متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر پروین دخت حیدری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران صادقیه بین فلکه اول و دوم صادقيه روبروی پاساژ کیمیا - پلاک 749
 • 0
 • 02144208283
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 20002
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر پروین دخت حیدری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر پروین دخت حیدری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر پروین دخت حیدری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر پروین دخت حیدری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر پروین دخت حیدری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر پروین دخت حیدری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر پروین دخت حیدری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر پروین دخت حیدری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر پروین دخت حیدری به آدرس تهران صادقیه بین فلکه اول و دوم صادقيه روبروی پاساژ کیمیا - پلاک 749، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر پروین دخت حیدری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر پروین دخت حیدری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر پروین دخت حیدری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر پروین دخت حیدری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر پروین دخت حیدری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و جراح و مزنان زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر پروین دخت حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر پروین دخت حیدری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر پروین دخت حیدری کجاست؟

مطب دکتر پروین دخت حیدری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران صادقیه بین فلکه اول و دوم صادقيه روبروی پاساژ کیمیا - پلاک 749 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر پروین دخت حیدری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر پروین دخت حیدری که 0 - 02144208283 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر پروین دخت حیدری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پروین دخت حیدری، متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر پروین دخت حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر پروین دخت حیدری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر پروین دخت حیدری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر پروین دخت حیدری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر پروین دخت حیدری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس