X
عکس دکتر پرستو محمودی

دکتر پرستو محمودی

نوبت دهی اینترنتی دکتر پرستو محمودی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر سنندج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر پرستو محمودی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • سنندج، خیابان فلسطین(ژاندارمری سابق)، ساختمان دیمان، طبقه 4
 • 09931866352
 • 0
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 120670
 • سنندج

نوبت دهی اینترنتی دکتر پرستو محمودی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر پرستو محمودی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر پرستو محمودی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر پرستو محمودی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر پرستو محمودی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر پرستو محمودی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر پرستو محمودی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر پرستو محمودی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر پرستو محمودی به آدرس سنندج، خیابان فلسطین(ژاندارمری سابق)، ساختمان دیمان، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر پرستو محمودی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر پرستو محمودی تنها بیماران سنندج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر پرستو محمودی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر سنندج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سنندج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر پرستو محمودی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر پرستو محمودی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر پرستو محمودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر پرستو محمودی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر سنندج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر پرستو محمودی کجاست؟

مطب دکتر پرستو محمودی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر سنندج فعالیت میکند، سنندج، خیابان فلسطین(ژاندارمری سابق)، ساختمان دیمان، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر پرستو محمودی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر پرستو محمودی که 09931866352 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر پرستو محمودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پرستو محمودی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر سنندج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر پرستو محمودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر پرستو محمودی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر پرستو محمودی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر پرستو محمودی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر پرستو محمودی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس