X
عکس دکتر پانته آ میرمحمدی

دکتر پانته آ میرمحمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر پانته آ میرمحمدی متخصص قلب و عروق در شهر سبزوار و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر پانته آ میرمحمدی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • سبزوار، خیابان کاشفی شمالی، ابتدای خیابان صائب
 • 0
 • 05144230452
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 86583
 • سبزوار

نوبت دهی اینترنتی دکتر پانته آ میرمحمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر پانته آ میرمحمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 80% مراجعین، دکتر پانته آ میرمحمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر پانته آ میرمحمدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر پانته آ میرمحمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر پانته آ میرمحمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر پانته آ میرمحمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر پانته آ میرمحمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر پانته آ میرمحمدی به آدرس سبزوار، خیابان کاشفی شمالی، ابتدای خیابان صائب، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر پانته آ میرمحمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر پانته آ میرمحمدی تنها بیماران سبزوار را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر پانته آ میرمحمدی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر سبزوار مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سبزوار و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر پانته آ میرمحمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر پانته آ میرمحمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر پانته آ میرمحمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر پانته آ میرمحمدی در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر سبزوار فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر پانته آ میرمحمدی کجاست؟

مطب دکتر پانته آ میرمحمدی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر سبزوار فعالیت میکند، سبزوار، خیابان کاشفی شمالی، ابتدای خیابان صائب واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر پانته آ میرمحمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر پانته آ میرمحمدی که 0 - 05144230452 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر پانته آ میرمحمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پانته آ میرمحمدی، متخصص قلب و عروق، در شهر سبزوار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر پانته آ میرمحمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر پانته آ میرمحمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر پانته آ میرمحمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر پانته آ میرمحمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر پانته آ میرمحمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس