عکس دکتر ویکتوریا عمرانی فرد

دکتر ویکتوریا عمرانی فرد

نوبت دهی اینترنتی دکتر ویکتوریا عمرانی فرد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ویکتوریا عمرانی فرد نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • اصفهان، خیابان آمادگاه، بن بست جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان 2، طبقه دوم
 • 0
 • 03132241148
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 32697
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر ویکتوریا عمرانی فرد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ویکتوریا عمرانی فرد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ویکتوریا عمرانی فرد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ویکتوریا عمرانی فرد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ویکتوریا عمرانی فرد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ویکتوریا عمرانی فرد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ویکتوریا عمرانی فرد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ویکتوریا عمرانی فرد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ویکتوریا عمرانی فرد به آدرس اصفهان، خیابان آمادگاه، بن بست جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان 2، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ویکتوریا عمرانی فرد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ویکتوریا عمرانی فرد تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ویکتوریا عمرانی فرد به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ویکتوریا عمرانی فرد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ویکتوریا عمرانی فرد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر ویکتوریا عمرانی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ویکتوریا عمرانی فرد در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ویکتوریا عمرانی فرد کجاست؟

مطب دکتر ویکتوریا عمرانی فرد به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان آمادگاه، بن بست جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان 2، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ویکتوریا عمرانی فرد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ویکتوریا عمرانی فرد که 0 - 03132241148 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ویکتوریا عمرانی فرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ویکتوریا عمرانی فرد، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ویکتوریا عمرانی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ویکتوریا عمرانی فرد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ویکتوریا عمرانی فرد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ویکتوریا عمرانی فرد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ویکتوریا عمرانی فرد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس