X
عکس دکتر ویدا مدرس نژاد

دکتر ویدا مدرس نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر ویدا مدرس نژاد متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ویدا مدرس نژاد نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • کرمان، خیابان امام جمعه، نبش کوچه 20، ساختمان ایرانیان، طبقه 4
 • 0
 • 03432456252
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 25539
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر ویدا مدرس نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ویدا مدرس نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 60% مراجعین، دکتر ویدا مدرس نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ویدا مدرس نژاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ویدا مدرس نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ویدا مدرس نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ویدا مدرس نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ویدا مدرس نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ویدا مدرس نژاد به آدرس کرمان، خیابان امام جمعه، نبش کوچه 20، ساختمان ایرانیان، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ویدا مدرس نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ویدا مدرس نژاد تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ویدا مدرس نژاد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ویدا مدرس نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ویدا مدرس نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر ویدا مدرس نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ویدا مدرس نژاد در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ویدا مدرس نژاد کجاست؟

مطب دکتر ویدا مدرس نژاد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، خیابان امام جمعه، نبش کوچه 20، ساختمان ایرانیان، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ویدا مدرس نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ویدا مدرس نژاد که 0 - 03432456252 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ویدا مدرس نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ویدا مدرس نژاد، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا مدرس نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ویدا مدرس نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ویدا مدرس نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ویدا مدرس نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ویدا مدرس نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس