عکس دکتر ونوشه بحرانی

دکتر ونوشه بحرانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ونوشه بحرانی متخصص داخلی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ونوشه بحرانی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6
 • 0
 • 02188658094
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 118436
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر ونوشه بحرانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ونوشه بحرانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ونوشه بحرانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ونوشه بحرانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ونوشه بحرانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ونوشه بحرانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ونوشه بحرانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ونوشه بحرانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ونوشه بحرانی به آدرس تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ونوشه بحرانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ونوشه بحرانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ونوشه بحرانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ونوشه بحرانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ونوشه بحرانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر ونوشه بحرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ونوشه بحرانی در زمینه متخصص داخلی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ونوشه بحرانی کجاست؟

مطب دکتر ونوشه بحرانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ونوشه بحرانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ونوشه بحرانی که 0 - 02188658094 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ونوشه بحرانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ونوشه بحرانی، متخصص داخلی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ونوشه بحرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ونوشه بحرانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ونوشه بحرانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ونوشه بحرانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ونوشه بحرانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس