X
عکس دکتر ولی محمد شیبانی

دکتر ولی محمد شیبانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ولی محمد شیبانی متخصص داخلی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ولی محمد شیبانی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • مشهد، سرافرازان، خیابان پایداری، بین پایداری 5 و 7، طبقه فوقانی داروخانه بهنام پور
 • 0
 • 05138225743
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 39073
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر ولی محمد شیبانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ولی محمد شیبانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر ولی محمد شیبانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر ولی محمد شیبانی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ولی محمد شیبانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ولی محمد شیبانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ولی محمد شیبانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ولی محمد شیبانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ولی محمد شیبانی به آدرس مشهد، سرافرازان، خیابان پایداری، بین پایداری 5 و 7، طبقه فوقانی داروخانه بهنام پور، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ولی محمد شیبانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ولی محمد شیبانی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ولی محمد شیبانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ولی محمد شیبانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ولی محمد شیبانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر ولی محمد شیبانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ولی محمد شیبانی در زمینه متخصص داخلی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ولی محمد شیبانی کجاست؟

مطب دکتر ولی محمد شیبانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، سرافرازان، خیابان پایداری، بین پایداری 5 و 7، طبقه فوقانی داروخانه بهنام پور واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ولی محمد شیبانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ولی محمد شیبانی که 0 - 05138225743 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ولی محمد شیبانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ولی محمد شیبانی، متخصص داخلی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ولی محمد شیبانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ولی محمد شیبانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ولی محمد شیبانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ولی محمد شیبانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ولی محمد شیبانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس